Чернівецька область

22.09.2019 14:55 Ghorn_Mira

“Буковина” зіграла з вінницькою “Нивою”

Виїзним матчем ФК “Буковина” завершив перше коло Українського чемпіонату

Вчора, 21 вересня, футбольний клуб “Буковина” проводив виїзний матч з Вінницьким клубом “Нива”. Матч був завершений рівним рахунком – 2: 2. Перший гол в ворота “Ниви” на 26 хвилині забив головою А. Понедельнік завдяки точної подачі в штрафну зону Тараса Сивки – капітана Черновецького клубу. Однак суперники змогли швидко відігратися. З подачі А. Бріжчука, А. Загорулько головою забив гол у ворота “Буковини”. Наступний гол був забитий вже в другому таймі. В. Полянський завершив подачу кутового влучним попаданням головою м’яча в ворота “Ниви”. Однак на 80 хвилині Д. Попов зміг зрівняти рахунок забивши м’яч головою у ворота “Буковини”. Чернівецька команда завершувала гру неповним складом. І. Азаренко був дискваліфікований на 87 хвилині гри.