20.04.2019 15:49 Брезицька Ілона

Сьогодні у Чернівцях пройшов черговий матч другої ліги

Вже наприкінці футбольного матчу Буковинці мали кілька моментів

Сьогодні у Чернівцях пройшов 20 тур другої ліги – повідомляє Молодий буковинець

В домашньому матчі футбольна команда “Буковина” зіграла з Рівенським “Вересом” внічию. Футбольний матч закінчився рахунком 0:0

Гості футбольного поля мали перевагу спочатку матча. Андрій Гусін, захисник нашої команди, вибив м’яч з лінії воріт на 17-й хвилині матчу.

Протягом часу, що тривав до перерви, було ще кілька небезпечних моментів для команди “Буковина”, що ледь не закінчилися попаданням м’яча у ворота.

Проте, після того, як наші футболісти вийшли на поле після перерви, гра набула іншого розкладу. Олександр Жумига декілька разів змусив поневрувати команду суперників. Також, добре показали себе Едуард Матвеєнко та Ладік Мелконян.

Наразі “Буковина” посідає 10 місце з загальною кількістю очок – 17.

Читати також: у Кіцмані реконструюють поле для міні-футболу

У Чернівцях відбувся чемпіонат з художньої гімнастики “Буковинські трофеї”