Чернівецька область

24.11.2019 18:38 Ghorn_Mira

Чернівецькі футболісти продовжують блискучу серію перемог: «Буковина» – «Нива» – 1:0

Перемога над вінничанами стала для чернівецьких футболістів третьою за останні чотири гри

Гравці футбольного клубу «Буковина» (Чернівці) показали клас в грі з вінницькими суперниками з ФК «Нива», виборов перемогу з рахунком 1:0. Цей успіх продовжив серію перемог чернівецьких футболістів останніх матчів. З чотирьох ігор «Буковина» перемогла вже втретє.

На полі чернівчани почали атаку з перших хвилин матчу. Вже на 8 хвилині, намагаючись поцілити в ворота суперників, Василь Палагнюк зайняв атакувальну позицію, проте не зміг принести гол. А ще через 6 хвилин нападнику не вдалось переграти голкіпера вінничан Максима Гурідова.
32 хвилина гри розпочалась з атаки Євгена Сантрапинських, яку відбив Максим Гурідов. Трохи пізніше Василь Палагнюк втретє спробував пробити ворота «Ниви», проте м’яч пролетів мимо. Під час 43 хвилини активізувався бомбардир вінничан Артур Загорулько, проте його удар по м’ячу не приніс голу.

У другому таймі ворота чернівчан захистив Марк Медведєв від атаки Антона Брижчука. А наприкінці гри, на 67 хвилині «Буковині» вдалося забити єдиний за всю гру та переможний гол злагодженою роботою Віталія Полянського та Василя Палагнюка