Чернівецька область

25.10.2018 13:23 Король Александр

Чернівецька «Буковина» зіграла на виїзді з командою «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) з рахунком 2:1

Суперник у буковинців був серйозний, розповідали футболісти

На днях чернівецька «Буковина» грала в рамках сього тура першості України U19 з командою «Прикарпаття» з Івано-Франківщини.

На поле, через травми, так і не вийшли Василь Гакман та Ілля Томнюк. На початку гри буковинці поступалися суперникам з рахунком 0:1. Вже наприкінці першого тайму Валентин Рудига з «Буковини» зрівняв рахунок.

На 75 хвилині чернівчани вийшли вперед, другий гол у ворота суперників забив Даніела Раулюка.

За словами одного з гравців «Буковини», суперник був серйозний, адже футболіста з Івано-Франківщини демонструють силовий футбол, але виграти все ж вдалося.

Наразі буковинська команда набрала 16 очок, та посідає у таблиці перше місце.

Нагадаємо, на Буковині відбувся турнір з міні-футболу. Перше місце вибороли спортсмени з села Іванівці. А також патрульні спільно зі студентами провели волейбольні змагання за Кубок Співдружності